ANNA REJDA - wokalistka poszukująca inspiracji w różnych dziedzinach sztuki. Anna studiowała śpiew na wydziale Jazz i Muzyka Rozrywkowa w Katowicach oraz waltornię we Wrocławskiej Akademii Muzycznej.
Jako aranżer, kompozytor i autor tekstów tworzy własne projekty muzyczne jak i bierze udział w projektach innych muzyków. Śpiewa w różnych składach począwszy od duetów a skończywszy na orkiestrach i Big Band'ach. Występowała na scenach dużego formatu w kraju i zagranicą, między innymi Hildener Jazztage. (Niemcy), Jazz Bez we Lwowie (Ukraina), Jazz Fest Brno (Czechy), Wrocław Jazz Festiwal, Jazz nad Odrą (Polska), Chopin Open (Polska), Festiwal Chopinowski w Antoninie (Polska). Jest finalistką Międzynarodowego Konkursu Wokalistów Jazzowych w Zamościu oraz półfinalistką Międzynarodowego Konkursu Wokalistów Jazzowych - Lady Summertime - w Finlandii.
Obecnie zajmuje się koncertowaniem oraz nauczaniem śpiewu i interpretacji standardów jazzowych we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Estradowej.
 
KAMIL ABT – Australijski gitarzysta polskiego pochodzenia –  kompozytor, aranżer, lider zespołów, absolwent  prestiżowej australijskiej akademii muzycznej – the Elder Conservatorium of Music – występuje międzynarodowo na scenie od dwudziestu lat; między innymi w Australii, Japonii i Europie. Karierę muzyczną zaczął w Australii w kwintecie hardbopowym Steva Mooneya, “Fifth House”. Tam także założył i prowadził grupy: Mosholu Parkway, Jazzyowski i SpeciaL K. Współpracował z Adamem Pagem, Danielem J. Rossem i Johnem Wilsonem. W Japonii występował między innymi w zespole słynnego japońskiego saksofonisty Hiroshi'ego Yaginuma, oraz w kwartecie Atsushi'ego Matsunaga, jednocześnie prowadząć także swój kwartet. Występował także w klubach jazzowych we Francji i Hiszpanii. W 2013, jako leader, roku wydał pierwszą płytę własnych kompozycji autorskich zatytułowaną „Smokin' It Up” i wydane przez Bad Marketing Sync. Records. Rok później, nagrał płytę interpretacji mniej znanych standardów jazzowych pod tytułem „Kung Fu Jazz”. Od 2014r mieszka w Polsce gdzie współpracuje z takimi wybitnymi polskimi muzykami jak Andrzej Michalak, Anna Rejda, Marek Markowski, Przemysław Michalak, Maurycy Wójciński, Mateusz Maniak, Piotr Szwec oraz Piotr Krzemiński. W 2016r, wraz z Anną Rejda, występował na międzynarodowym festiwalu jazzowym Hałda Jazz. Współpracuje również z teatrem muzycznym Capitol we Wrocławiu – spektakl „Bohater, oraz z Teatrem Pieśń Kozła - jako solista i kompozytor w spektaklu "Anty-gone Tryptic: The Seven Gates of Thebes".  Jest współautorem projektów „Chopin w barwach jazzu”, „Piosenki przedwojenne” i „Salsa+jazz”.
Strona głównaO duecieProjektyVideoZdjęciaBioKontakt